Steam’de 9/10 puanlı oyun Epic Games’te ücretsiz oldu!

Epic Games Store her hafta ücretsiz oyun veriyor. Bu kampanya kapsamında sunulan yeni oyun da belli oldu. Simülasyon ve çiftlik dünyasının ikonik yapımlarından biri 23-30 Mayıs tarihleri arasında erişime açılacak. İşte bu haftaki Epic Games Store ücretsiz oyunu.

Bu haftaki Epic Games Store ücretsiz oyunu

Epic Games Store 23-30 Mayıs tarihleri arasında Farming Simulator 2022 veriyor. Amerika ve Avrupa’daki üç farklı ortamda çiftlik inşa etmenize izin veren oyun, 399 TL’den satılıyordu. Kampanya kapsamında hiçbir ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Detaylı grafikleri ile oyuncuları kendisine çekmeyi başaran tarım simülatörü, kapsamlı yapısıyla oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyor. Gıda ekimi ve üretimi konusunda oldukça detaylı oynanışa sahip olan Farming Simulator 22, Steam‘de Çok Olumlu değerlendirmeye sahip.

Tarım simülasyonu serisinden henüz yeni bir oyun gelmediğini belirtelim. Yani Farming Simulator 2022 iki yıllık bir oyun olmasına rağmen, hala serinin son yapımı olma özelliği taşıyor. Ancak düzenli güncellemeler ile yeni ekipmanlar ve lokasyonlar almaya devam ettiğini belirtelim.

Epic Store’da ücretsiz hale getirilen oyuna sahip olabilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

  1. Adım: Epic Games Store’un web sitesi veya masaüstü uygulamasına giriş yapın.
  2. Adım: Farming Simulator 2022 sayfasına girin.
  3. Adım: Sağ taraftaki satın alma (0 TL) butonuna tıklayın.
  4. Adım: İşlemin tamamlanmasını bekleyin.
  5. Adım: İşte bu kadar! İyi oyunlar.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir